AUTO ĶĪMIJA / EĻĻAS
Toyota autoserviss
Auto ķīmija
Produkti lapā:    
No: K01-LEATHER/-TEXTILE  Artikuls: LEATHER/-TEXTILE
Ražotājs:PRIZMA
Ādas/-tekstila pārklājumu tīrītājs 300ml
Apraksts
Tilpums: 300ml
Salona ādas un mīksto pārklājumu tīrīšanas putas.
Ādas un mīksto pārklājumu tīrītājs paredzēts visa veida auto salona tapsējumu, paklāju, mēbeļu un citu auduma virsmu tīrīšanai. Atjauno to sākotnējo izskatu. Neatstāj traipus.
Lietošanas pamācība: Rūpīgi sakratiet flakonu. Izsmidziniet līdzekli uz apstrādājamās virsmas fragmenta un paberziet ar sūkli vai mīkstu birsti. Ļaujiet 5-10 min. iedarboties. Tīriet ar mīkstu drānu vai putekļu sūcēju.
Uzmanību! Aerosols atrodas zem spiediena. Sargāt no tiešiem saules stariem un nepakļaut temperatūrām, kas pārsniedz 50o C. Nebojāt aerosolu un nededzināt pat pēc lietošanas. Neizsmidzināt uz atklātas liesmas vai karstas virsmas. Sargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Izvairīties no aerosola ieelpošanas. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās.
Sastāvā: anjonu virsmaktīvās vielas (līdz 5%), smaržviela.
2.11 €
Veikala cena3.90 €
Ietaupījums 1.79 €
No: K01-M090515BS  Artikuls: 090515BS
Ražotājs:MOTIP
DPF filtru tīrītājs 500ml
Apraksts
Ražotājs : MOTIP
Aerosols: 500ml
Produkts, kas paredzēts pelnu atbrīvošanai un noņemšanai no kvēpu filtra sistēmas bez tās izjaukšanas. Ātrdarbīgs, nav kodīgs, bez šķīdinātājiem, nedegošs.
5.25 €
Veikala cena7.00 €
Ietaupījums 1.75 €
No: K01-M090516BS  Artikuls: 090516BS
Ražotājs:MOTIP
Turbo un EGR tīrītājs 500ml
Apraksts
Aerosols : 500ml
Ražotājs: Motip
6.53 €
Veikala cena8.70 €
Ietaupījums 2.17 €
No: K01-BRAKECLEANER-25L  Artikuls: BRAKECLEANER-25L
Ražotājs:PRIZMA
Bremžu tīrītājs 25L
Apraksts
Tilpums: 25L
Ātri tīrošs bremžu, sajūga, zobratu, u.c. detaļu - karburatoru un benzīna sūkņu tīrītājs. Attīra no azbesta putekļiem, šķīdina eļļas, taukus, darvu, hidrauliskos šķidrumus, sveķus. Ātri žūstošs. F viegli uzliesmojošs, R11 viegli uzliesmojošs, R38 Kairina ādu, R51/53 Toksisks ūdens organismiem, var radīt ilglaicīgu negatīvu ietekmi ūdens vidē, R65 Kaitīgs-norijot var izraisīt plaušu bojājumu, R67 Tvaiki var radīt miegainību un reiboni, S2 Sargāt no bērniem, S16 Sargāt no uguns-nesmēķēt, S23 Izvairīties no tvaiku ieelpošanas, S24 Nepieļaut nokļūšanu uz ādas, S51 Izmantot tikai labi vēdināmās telpās, S62 Ja norīts, neizraisīt vemšanu, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai marķējumu.
49.96 €
Veikala cena85.00 €
Ietaupījums 35.04 €
No: K01-T8216  Artikuls: T8216
Ražotājs:TURTLE WAX
Vasks Green Line METALLIC PTFE
Apraksts
Tilpums: 500ml
Metallic Autovasks + PTFE sniedz labāko rezultātu, ilgnoturību, izmantojot augstākās tehnoloģijas, apvienojumā ar Turtle Wax izcilo meistarību.
Pievienotais fluorpolimērs (PTFE) sniedz izcilas ūdens atgrūšanas spējas un ilgnoturību pret apkārtējo piesārņojumu. Lietošanas pamācība :
1. Pārliecinieties, ka virsbūve ir tīra un sausa, kārtīgi sakratiet pudeli.
2. Uzlejiet šķidrumu uz tīras drānas,. Ar apļveida pārklājošām kustībām vienmērīgi uzklājiet šķidrumu apstrādājamajai virsmas daļāi.
3. Ļaujiet virsmai nožūt, tad ar tīru sausu drānu noslaukiet to.
4. Viegli nopulējiet virsmu, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu.
Ja vaskojamā virsma ir saskrāpēta, pirms tam izmantojiet atjaunojošo pulieri, lai novērstu skrāpējumus. Produktu būs grūti izmantot tiešos saules staros un uz sakarsētas virsmas. Nelietojiet produktu, ja lakas kārta ir bojāta. Nelietojiet produktu uz stikla vai plastmasas (raupjās) daļām.

6.00 €
Veikala cena8.00 €
Ietaupījums 2.00 €
No: K01-ENGINE/-WHEEL  Artikuls: ENGINE/-WHEEL
Ražotājs:PRIZMA
Dzinēju un disku tīrītājs 730ml
Apraksts
Tilpums: 730ml
Dzinēju un disku tīrītājs
Paredzēts automašīnu dzinēju, riteņu disku, dažādu mehānismu un ritošās daļas tīrīšanai. Efektīvi noņem eļļas traipus, taukus, putekļus, darvu, smērvielu atlikumus un citur netīrumus.
Lietošana: Pagriezt smidzinātāja galviņu ''ON'' pozīcijā. Izsmidzināt līdzekli uz apstrādājamās virsmas, iepriekš atvienojot akumulatoru. Ļaut iedarboties 10-15 minūtes, tad noskalot ar ūdeni. Īpaši netīras vietas berzēt ar suku. Karstu motoru mazgāt nedrīkst. Izvairīties no līdzekļa nokļūšanas uz motora elektrosistēmas daļas.
Drošības pasākumi: Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību.
Sastāvs: anjonu virsmaktīvās vielas <5%, nejonu virsmaktīvās vielas <5%.
2.24 €
Veikala cena4.50 €
Ietaupījums 2.26 €
No: K01-COCKPIT/-WOOD  Artikuls: COCKPIT/-WOOD
Ražotājs:PRIZMA
Paneļu tīrītājs spīdīgām virsmām (meža aromāts) 300ml
Apraksts
Tilpums: 300ml
Auto paneļu tīrītājs un pulētājs spīdīgām virsmām.
Efektīvs auto paneļu tīrīšanas un pulēšanas līdzeklis ar atistatisku efektu. Piemērots arī salonā esošo plastmasas un gumijas detaļu kopšanai. Atjauno, piešķir ilglaicīgu spīdumu un svaigu aromātu. Līdzeklis veido aizsargkārtu, kas pasargā apstrādājamo virsmu no ātras sasmērēšanas un putekļiem.
Lietošana: Kārtīgi sakratiet flakonu. Izsmidziniet vienmērīgi uz virsmas un ļaujiet tai 30 sekundes apžūt. Tad virsmu viegli nospodriniet ar tīru, mīkstu drānu. Nelieliem laukumiem un logu tuvumā izsmidziniet vispirms uz drānas un tad tīriet virsmu. Ievērojiet! Nelietojiet uz automobiļu stūres, ātruma pārslēdzēja sviras, rokas bremzes, pedāļiem vai sēdekļiem, vai jebkuras citas virsmas, kura nedrīkst būt slidena.
Drošības pasākumi: Flakons ir pakļauts spiedienam. Sargāt no tiešas saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50o ?. Nepārdurt un nededzināt. Nesmidzināt atklātas liesmas un kvēlojošu materiālu tuvumā. Sargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Izvairīties no aerosola ieelpošanas. Izmantot tikai labi vēdinātās telpās.
Sastāvs: alifātiskie ogļūdeņraži >15%, bet <30%, smaržviela.
2.19 €
Veikala cena3.90 €
Ietaupījums 1.71 €
No: K01-FIX-IT  Artikuls: FIX-IT
Ražotājs:PRIZMA
FIX-IT eļļotājs/-rūsas atbrīvotājs 300ml
Apraksts
Tilpums: 300ml
Eļļotājs un rūsas atbrīvotājs.
Daudzfunkcionāls eļļotājs, paredzēts lietošanai gan profesionāliem mērķiem, gan sadzīvē. Ātri atbrīvo ierūsējušās detaļas (skrūves, eņģes, uzgriežņus, gultņus utt). Ieeļļo un attīra dažādas detaļas un mehānismus no rūsas, vecās eļļas, sveķiem un darvas. Rada aizsargkārtiņu pret koroziju. Likvidē dažādu detaļu čīkstoņu.
Lietošana: Sakratīt flakonu pirms lietošanas. Ierūsējušām detaļām: izsmidzināt produktu uz detaļām, ļaut 5-10 minūtes iedarboties un atbrīvot ierūsejušās detaļas. Detaļu ieļļošanai: izsmidzināt produktu uz nepieciešamās virsmas.
Drošības pasākumi: Flakons ir pakļauts spiedienam. Sargāt no tiešas saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50o ?. Nepārdurt un nededzināt. Nesmidzināt atklātas liesmas un kvēlojošu materiālu tuvumā. Sargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Izvairīties no aerosola ieelpošanas. Izmantot tikai labi vēdinātās telpās.Atkārtota iedarbība var radīt sausu ādu vai izraisīt tās sprēgāšanu.
2.19 €
Veikala cena3.90 €
Ietaupījums 1.71 €
No: K01-SILICON  Artikuls: SILICON
Ražotājs:PRIZMA
Universālais silikons
Apraksts
Tilpums: 150ml
Universāls līdzeklis dažādu detaļu (metāla, plastmasas un gumijas) eļļošanai un aizsardzībai. Ieeļļo un aizsargā no mitruma, sala un saules iedarbības dažādus mehānismus (durvju eņģes, logu gumijas un metāla mehānismus, antenas u.c.). Saglabā un atjauno gumijas detaļas, novērš to sacietēšanu un plaisāšanu salā. Automašīnai: lieto akumulatora spaiļu aizsardzībai pret oksidēšanos, gumijas detaļu kopšanai, eļļošanai, plastmasas detaļu kopšanai, aizdedzes sistēmas aizsardzībai pret mitrumu.
Lietošana: Sakratīt flakonu pirms lietošanas. Izszmidzināt un apstrādājamās virsmas.
Drošības pasākumi: Flakons pakļauts spiedienam. Sargāt no tiešās saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50o C. Nepārdurt un nededzināt. Neizsmidzināt atklātas liesmas un kvēlojošu materiālu tuvumā. Sargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Izvairīties no aerosola ieelpošanas. Izmantot tikai labi vēdināmās telpās.
1.83 €
Veikala cena3.30 €
Ietaupījums 1.47 €
No: K01-BRAKECLEANER-0.5L  Artikuls: BRAKECLEANER-0.5L
Ražotājs:PRIZMA
Bremžu tīrītājs 500ml
Apraksts
Tilpums: 500ml
Ātri tīrošs bremžu, sajūga, zobratu, u.c. detaļu - karburatoru un benzīna sūkņu tīrītājs. Attīra no azbesta putekļiem, šķīdina eļļas, taukus, darvu, hidrauliskos šķidrumus, sveķus. Ātri žūstošs.
1.78 €
Veikala cena3.50 €
Ietaupījums 1.72 €
1
2
3
4
...
19
 
wait
Pieslēdzies veikalam
 


Pieslēgties