car
MEKLĒ REZERVES
DETAĻAS SAVAM AUTO!
PĒC AUTO
PĒC TEHN. PASES
Reģistrācijas numurs
Tehniskās pases numurs
 
Toyota autoserviss
Par mums

SIA “Autofavorīts” ir dibināts 1994. gada oktobrī Rīgā.

Šodien SIA “Autofavorīts” ir viens no vadošajiem autodetaļu vairumtirgotājiem un mazumtirgotājiem Latvijā.

“Autofavorīts” ir izveidojis arī plašu autocentru tīklu, kas saviem klientiem piedāvā augsti kvalificētu autoservisa meistaru pakalpojumus. Vēlamies informēt, ka mūsu uzņēmums ir sagatavots gan pieredzes, gan tehniskā, gan arī rezerves daļu sortimenta nodrošinājuma ziņā.


SIA “Autofavorīts” savus pakalpojumus klientiem sniedz sešās tirdzniecības vietās Rīgā – centrālajā birojā Valgales ielā 2a (vairum- un mazumtirdzniecība, servisa pakalpojumi), Graudu ielā 68 (vairum- un mazumtirdzniecība, servisa pakalpojumi), servisa centrā G.Astras ielā 8a (vairum- un mazumtirdzniecība, servisa pakalpojumi), Daugavpilī – Kārklu ielā 2a (auto rezerves daļu vairum- un mazumtirdzniecība, motociklu un to aksesuāru tirdzniecība, auto un moto servisa pakalpojumi, automašīnu Toyota pilna tehniskā apkope un garantijas remonts), Ventspilī – Zvaigžņu ielā 13 (vairum- un mazumtirdzniecība, servisa pakalpojumi, kā arī saistītais uzņēmums Favorit West kā automašīnu Toyota oficiālais pārstāvis – automašīnu tirdzniecības un pilna tehniskā apkope un garantijas remonts). Kā arī veiksmīgi darbojas auto rezerves daļu veikals un serviss Talsos – Miera ielā 39.


Mēs vienmēr esam rūpējušies par rezerves daļu kvalitāti, tādējādi nodrošinot Latvijas autobraucējus ar precēm, kas nevainojami pilda savas funkcijas. Pateicoties šādai orientācijai uz kvalitāti, vairāki mūsu pārstāvētie produkti ir ļoti pieprasīti, un savā nozarē ir Latvijā pārdotākās preču zīmes.


Jau gadiem ilgi pasaulē pazīstami autodaļu ražotāji savu produktu izplatīšanu uzticējuši tieši “Autofavorītam”, uzskatot šo uzņēmumu par atbilstošu kompetences, pieredzes un aktivitātes jomā.

 

 

vairāk uzzini šeit ...

wait
Pieslēdzies veikalam
 


Pieslēgties